Anasayfa » Oturma Odası ve Salon » CANDICE OLSON MODERN OTURMA ODASI

CANDICE OLSON MODERN OTURMA ODASI

Mobilya tasarımında ünlü bir tasarımcı olan Candice Olson. Homedesign Mag için hazırladığı özel konsepti. Konsept dekorasyon açısından gayet şık ve modern oturma grupları veya özel tasarım salon takımları için güzel bir örnek.  Konsept içinde  objeler vekullanım şekli dikkat çekiyor. Yoğun ahşap kullanımı özellikle büfe işçiliğindeki çizgiler dikkat çekiyor. Aynı çizgiler tv ünitesinde de bulunuyor. Orta sehpa ise oldukça kullanışlı tasarlanmış ve içine iki adet puf yerleştirilmiş, kullanışlı bölmeleri de unutmamak gerek. Kanepenin arkasındaki raflı mobilyada kitapla, aksesuar amaçlı kullanılabilir. Tasarım, bu mobilya sayesinde koltuk arkası çirkin görüntüsünden de kurtulmuş durumda.

Hakkında Asaf

Asaf; 1987 doğumlu Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu, ilgi alanları: sosyal girişimci, grafik tasarım uzmanı, sosyal medya ve pazarlama danışmanı, mimari ve dekorasyon hayranı, obje tasarımları, bloglar, seyahat, keşfetmek, tarihi mimari incelemeler, dekoratif objeler, sosyal projeler, vs.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>