Anasayfa » Mimari » MODERN MİMARİ – ARMADA HOUSE KB DESIGN – KANADA MİMARİSİ

MODERN MİMARİ – ARMADA HOUSE KB DESIGN – KANADA MİMARİSİ

Kanadalı “KB Design” mimarları tarafından modern mimari tarzında tasarlanıp 2007 yılında Victoria, British Columbia, Kanada ‘da inşaa edilmiş. Ahşap döşeme ve kıvrımlı ahşap aplikasyonlar beyaz zemin üzerine incelikle işlenmiş. Dış cephe görünümü incelikli bir mimariye sahip ve oldukça gösterişli. İç dekorasyon da oldukça geniş ve ferah. Fonksiyonel tasarımla oldukça kullanışlı ve modern dekorasyona müsait. Led ışıklandırmaları da gözardı etmemek lazım.  Led cephe ve iç aydınlatmalar estetik açıdan mükemmel olan mimariye artı estetik katmıştır.

Hakkında Asaf

Asaf; 1987 doğumlu Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu, ilgi alanları: sosyal girişimci, grafik tasarım uzmanı, sosyal medya ve pazarlama danışmanı, mimari ve dekorasyon hayranı, obje tasarımları, bloglar, seyahat, keşfetmek, tarihi mimari incelemeler, dekoratif objeler, sosyal projeler, vs.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>