Anasayfa » Mimari » “Thorncrest House” KANADA EVLERİ- Modern Mimari Thorncrest by Altius Architecture

“Thorncrest House” KANADA EVLERİ- Modern Mimari Thorncrest by Altius Architecture

Altius Architecture tarafından tasarlanan ve dekore edilen, Kanada Evleri örneği olan “Thorncrest” oldukça modern ve örnek bir tasarım. Evin dış cephesi betonarme bloklar üstüne ahşap panel ve alüminyum kaplamalardan ibaret. Kanada evlerinde iskelet olarak kullanılan ana malzeme ağaçtır yani ahşap fakat burada değişik bir durum söz konusu, o da evin betonarme bloklar ile iskele edilmesi. Yalnız bu betonarme Kanada evlerinin ruhundaki ağacı yok edememiş. Altius dış cephe çalışmasında oldukça başarılı. Mimari de bir o kadar güzel. Altius dekorasyon konusunda da bizden tam puan aldı. Galeriyi inceleyebilirsiniz.

Hakkında Asaf

Asaf; 1987 doğumlu Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu, ilgi alanları: sosyal girişimci, grafik tasarım uzmanı, sosyal medya ve pazarlama danışmanı, mimari ve dekorasyon hayranı, obje tasarımları, bloglar, seyahat, keşfetmek, tarihi mimari incelemeler, dekoratif objeler, sosyal projeler, vs.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>