Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Fionk.com Modern Dekorasyon & Mimari Online Dergi

 

Fionk.com “Modern Dekorasyon” & “Modern Mimari” konularında sizlere ilham kaynağı olmayı hedefleyen bir online dergidir.

Ev dekorasyonu ile ilgili güncel  bilgileri,  merak edilenleri, trendleri, dekorasyon fikirleri ve daha bir çok konuda bilgi sahibi
olabilmenizi sağlar. Oturma odası, salon, yatak odası, mutfak, banyo, mobilya tasarımları ve ev dekorasyonu fikirleri ile eviniz için size en uygun tasarımı seçebilir veya esinlenebilirsiniz.

Yapının veya evin mimari yapısı dekorasyonu en çok etkileyen etkenlerden birincisidir. Modern mimari tasarımları, villa tasarımları, otel mimarisi, inşaat projeleri, ahşap evler, prefabrik evler, taş evler, yazlık tasarımları ve daha bir çok yapı mimarilerinin detaylı incelemelerini bulabilirsiniz. Başarılı mimarların eserlerini sizler için derliyoruz. Mimari ile ilgilenen herkes için tatmin edici ve esin kaynağı olabilecek incelemeleri paylaşıyoruz.

Fionk.com yaşam alanlarımızı güzelleştirmeyi, hayalimizdeki eve ulaşmayı hedefler.

Ev dekorasyonu ve mimari oldukça zengin bir dünyadır.

Fionk.com, Dünya çapındaki modern dekorasyon trendleri ve mimari örneklerini, bir “Tasarımcı” ve bir “Mimar” bakış açısıyla derleyip siz takipçilerimizin beğenisine sunmaktadır.

 

Sosyal ağlarda bizi destekleyin:

Facebook     Twitter     Instagram     Google+

 Pinterest     Youtube     Vimeo

İletişim ve değerlendirmeleriniz için:

info@fionk.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>