Anasayfa » Fikirler » Aydınlatma Dekorasyonu, Eviniz İçin Aydınlatma Fikirleri

Aydınlatma Dekorasyonu, Eviniz İçin Aydınlatma Fikirleri

Aydınlatma fikirleri konusunda bilgiye oldukça ihtiyacınız var çünkü modern dekorasyonun en önemli birleşim elemanlarından birisi aydınlatmadır. Varsayalım hayalinizdeki evi gerçekleştirdiniz.Dekorasyon ve mimari açısından her şey tamam peki ya “Aydınlatma”? Aydınlatma fikirleri dediğimiz zaman aydınlatmanın önemini de vurgulamak lazım. 

Kaliteli ve iyi kullanılmış bir aydınlatmayla en kötü dekorasyon bile sanat eserine dönüşebilir. Ve aydınlatmasız en iyi dekorasyon dahi çekici ve uyumlu değildir! Aydınlatma fikirleri başlıklı yazımızda detaylı bilgi olmasa da yüzeysel fikir sahibi olabilirsiniz.

Aydınlatma dekorasyonu çok incelikli bir sanattır..

Eşyanın rengi ve ortamın sıcaklığını Aydınlatmalar yansıtır. Eğer eviniz de bir düzenleme yapacaksınız detaylı aydınlatma fikirlerine sahip olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü oldukça maliyetli bir dekorasyon olabiliyor.

 

Hakkında Asaf

Asaf; 1987 doğumlu Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu, ilgi alanları: sosyal girişimci, grafik tasarım uzmanı, sosyal medya ve pazarlama danışmanı, mimari ve dekorasyon hayranı, obje tasarımları, bloglar, seyahat, keşfetmek, tarihi mimari incelemeler, dekoratif objeler, sosyal projeler, vs.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>