Anasayfa » Daireler » GÜNEŞ KADAR SICAK MODEN EV DEKORASYONU – Penamby , Brazilya

GÜNEŞ KADAR SICAK MODEN EV DEKORASYONU – Penamby , Brazilya

Penamby, Güneş ışığıyla süslenmiş modern ev dekorasyonu örneği olarak karşımıza çıkıyor. Brezilyada kompak bir apartman dairesi olan Penamby küçük ev dekorasyonu konusunda da iyi bir örnek olabilir.İç mimar evi dekore ederken Güneş’i merkez almış. Yansıtıcı ve sarı sıcak renkler üzerinde yoğunlaşmış. Nispeten kapalı mekânlarda da mutfak gibi, mat ve koyu yeşil kullanmış. Bu renkler ile halı ve ışıklandırmalar seçilmiş , duvar boyaları seçilmiş ve mobilyalar belirlenmiş. Ortaya sade ama etkileyici bir tasarım çıkmış ve iyi bir ilham kaynağı.

Hakkında Asaf

Asaf; 1987 doğumlu Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu, ilgi alanları: sosyal girişimci, grafik tasarım uzmanı, sosyal medya ve pazarlama danışmanı, mimari ve dekorasyon hayranı, obje tasarımları, bloglar, seyahat, keşfetmek, tarihi mimari incelemeler, dekoratif objeler, sosyal projeler, vs.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>