Anasayfa » Daireler » HOBİ VE MÜZİK AŞIKLARI İÇİN ÖZEL DAİRE İÇ TASARIMI VENEZÜELLA

HOBİ VE MÜZİK AŞIKLARI İÇİN ÖZEL DAİRE İÇ TASARIMI VENEZÜELLA

Öyle bir ev düşününki dekorasyonu sadece müzik ve ses için yapılmış.. Adres Venezüella. İki başarılı iç mimarın özenli çalışması olan Grand Europa Apartmanındaki bir dairede gerçekleştirilen bir tasarım. İç mimarlar Farid Chacón ve Claudia Urdaneta. Projenin adı “Music Lover”. Müzik ile nefes alan bir aile için yapılan bu tasarımda tavan ve duvarlar  ahşap ses panelleri ile döşenmiş. Dekorasyon ise müzik endeksli. Piyano için özel bir stand bile yapılmış. Oda tasarımları ve mutfak konseptide oldukça güzel.

Hakkında Asaf

Asaf; 1987 doğumlu Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu, ilgi alanları: sosyal girişimci, grafik tasarım uzmanı, sosyal medya ve pazarlama danışmanı, mimari ve dekorasyon hayranı, obje tasarımları, bloglar, seyahat, keşfetmek, tarihi mimari incelemeler, dekoratif objeler, sosyal projeler, vs.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>